O společnosti

Firma TOXA GROUP spol. s r. o. vznikla v roce 1993 mezi prvními výrobci zabývajícími se výrobou výrobků z plastu, zejména však polypropylenu a polyetylenu.

Výrobní program naší společnosti nachází široké uplatnění v mnoha oblastech průmyslu potravinářského, vodárenského, chemického, ale i ve stavebnictví, zemědělství a to díky svým vlastnostem jako je zdravotně a ekologicky nezávadný materiál, odolnost proti UV záření, stálobarevnost, dlouhá životnost, variabilita použití.

Hlavním artiklem výrobního programu jsou bazény různých tvarů a velikostí – kruhové, oválné, hranaté ale i atypické. Samozřejmostí je dodání bazénové technologie nejvyšší kvality od renomovaných výrobců.

K bazénům Vám rovněž doporučíme zastřešení, které bude nejlépe vyhovovat Vašim představám jako po visuální, tak i finanční stránce.

Dalším, neméně důležitým sortimentem, jsou jímky, septiky a nádrže určené k likvidaci splaškových vod, či zachycení a využití vod dešťových.

Do prodejního sortimentu jsme zařadili i ČOV technologie BIOTAL, které se právem řadí k nejlepším ve svém oboru.

Přijeďte se za námi podívat, rádi Vám představíme naše výrobky, prokonzultujeme Vaše požadavky a přesvědčíme Vás o kvalitě námi poskytovaných služeb.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

TOXA GROUP spol. s r.o.
Nádražní 1290 (areál Elektrosvitu)
696 04 Svatobořice - Mistřín

Tel.: +420 518 620 086
E-mail:

RSSRSS

Novinky

02. 02. 2024

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO

OBRAŤTE SE NA NÁS S NEZÁVAZNOU POPTÁVKOU. RÁDI VÁM SESTAVÍME NABÍDKU, KTERÁ BUDE ODPOVÍDAT VAŠIM PŘEDSTAVÁM. NAVÍC PŘIDÁME SLEVU NA KOMPLETNÍ BAZÉN VE VÝŠI 10%. A NA RETENČNÍ NÁDRŽE, ODPADNÍ JÍMKY TAKÉ VYUŽIJTE 10% SLEVU. 

Archiv novinek© 2024, TOXA GROUP spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing