Typy zastřešení bazénu

Obloukové zastřešení

Obloukové zastřešení

Jedná se o cenově nejvýhodnější typ zastřešení a staticky nejodolnější vůči působení větru a sněhu. Jeho nízká střecha lépe splyne s okolím, tím pádem nevyčnívá do prostoru a neomezuje výhled do zahrady či na okolí kolem bazénu. Bohužel neumožňuje se vedle bazénu postavit, ale plavat lze naprosto pohodlně.

Obloukové zastřešení se šikminou

Obloukové zastřešení se šikminouVýběrem obloukového zastřešení se šikminou docílíte kompromisu mezi obloukovým a obloukovým s rovnými stěnami. Jedna strana zastřešení je vyšší a poskytuje pochůzí výšku pod zastřešením, druhá strana klesá šikmo k zemi.

Obloukové zastřešení s rovnými stěnami

Obloukové zastřešení s rovnými stěnamiVysoké zastřešení se pořizuje z důvodu pohodlného pohybu kolem bazénu. Většinou kryje prostor i za bazénem, který lze využít jako odkládací část na lehátka, stolky, židle. Pokud ovšem nezvolíte jako výplň kompaktní PC desky, bude Vám tato varianta zastřešení bránit ve výhledu do zahrady.

Kruhové zastřešení

Kruhové zastřešeníKruhové zastřešení je určené pro kruhové bazény. Konstrukce je složena ze dvou polovin. Jeden díl je pevně ukotven k terénu a druhý je otočný, který se při otevírání zasouvá pod pevný díl.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

TOXA GROUP spol. s r.o.
Nádražní 1290 (areál Elektrosvitu)
696 04 Svatobořice - Mistřín

Tel.: +420 518 620 086
E-mail:

RSSRSS

Novinky

25. 02. 2022

Bazény

VYBERTE SI U NÁS BAZÉN, KTERÝ BUDE VYHOVOVAT VAŠIM PŘEDSTAVÁM A POŽADAVKŮM. RÁDI VÁM POMŮŽEME S VÝBĚREM, ABYSTE BYLI SPOKOJENI A UŽÍVALI SI LETNÍ DNY S RODINOU A PŘÁTELI U BAZÉNU. 

Archiv novinek© 2023, TOXA GROUP spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing