Vnitřní bazény

Interiérový bazén nepochybně dotvoří příjemnou atmosféru Vašeho domova, ale především se stane místem odpočinku a relaxace během celého roku a za každého počasí, což je bezesporu jeho největší výhodou.

Jelikož se jedná o bazén, který je součástí domu, je zapotřebí udržovat ideální vlhkost v prostoru kolem bazénu, což je 60-70%. Zvýšená hodnota kolem 80% může způsobit vznik nežádoucích plísní, kondenzaci vodní páry na oknech a stěnách. Při nižší vlhkosti vzduchu (méně než 50%) dochází k nadměrnému vypařování vody. K udržení požadované vlhkosti vzduchu slouží vhodně navržené odvlhčovače, jejichž používáním zabráníme zvýšené vlhkosti a problémům s tím spojeným.

Vnitřní bazén je také vhodné zakrývat. Tím lze ušetřit kolem 30% spotřeby energie. Když totiž bazén zakryjeme, voda se z něj bude o poznání méně odpařovat, odvlhčovač bude v provozu mnohem méně, nebude se tak opotřebovávat a tím se i prodlouží jeho životnost.

K zakrytí bazénu je na výběr od jednoduchých plachet s ručním navíjením až po automatické lamelové krytí.

Vnitřní bazény

Vnitřní bazény

Vnitřní bazény

Vnitřní bazény

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

TOXA GROUP spol. s r.o.
Nádražní 1290 (areál Elektrosvitu)
696 04 Svatobořice - Mistřín

Tel.: +420 518 620 086
E-mail:

RSSRSS

Novinky

02. 02. 2024

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO

OBRAŤTE SE NA NÁS S NEZÁVAZNOU POPTÁVKOU. RÁDI VÁM SESTAVÍME NABÍDKU, KTERÁ BUDE ODPOVÍDAT VAŠIM PŘEDSTAVÁM. NAVÍC PŘIDÁME SLEVU NA KOMPLETNÍ BAZÉN VE VÝŠI 10%. A NA RETENČNÍ NÁDRŽE, ODPADNÍ JÍMKY TAKÉ VYUŽIJTE 10% SLEVU. 

Archiv novinek© 2024, TOXA GROUP spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing