Ohřev vody bazénu

Ohřev vody se dá rozdělit podle druhu použitého zařízení do čtyř skupin.

Ohřev pomocí solárních kolektorů, elektrický ohřev, ohřev pomocí tepelného výměníku a ohřev vody za použití tepelného čerpadla. 


Ohřev vody

Tepelné čerpadlo zachytává teplo z okolního vzduchu a pomocí kompresoru přečerpá energii na vyšší teplotu a předá ji do vody v bazénu.


Tepelné výměníky jsou svojí konstrukcí speciálně Tepelné výměníkynavrženy pro vytápění bazénové vody pomocí plynového nebo jiného kotle. Využívají převod tepla ze zdroje do prostředí, ve kterém je zužitkováno. Nabízíme výměníky nerezové, keramické nebo titanové, které jsou vždy testovány na těsnost.


Solární panelySolární panely využívají sluneční energii a předávají ji do vody, která proudí skrz panely. Panely jsou vyrobeny z upraveného polymeru tak, aby odolaly slunečnímu žáru, extrémnímu znečištění ovzduší, oxidaci a zároveň byly odolné vůči bazénové chemii.


Ohřev vody bazénuElektrický ohřev využívá převod elektrické energie na energii tepelnou. Bazénová vody se ohřívá průtokem přes topné spirály. Jejich výhodou je nízká pořizovací cena a jednoduchá instalace, nevýhodou relativně vysoké náklady na provoz.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

TOXA GROUP spol. s r.o.
Nádražní 1290 (areál Elektrosvitu)
696 04 Svatobořice - Mistřín

Tel.: +420 518 620 086
E-mail:

RSSRSS

Novinky

02. 02. 2024

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO

OBRAŤTE SE NA NÁS S NEZÁVAZNOU POPTÁVKOU. RÁDI VÁM SESTAVÍME NABÍDKU, KTERÁ BUDE ODPOVÍDAT VAŠIM PŘEDSTAVÁM. NAVÍC PŘIDÁME SLEVU NA KOMPLETNÍ BAZÉN VE VÝŠI 10%. A NA RETENČNÍ NÁDRŽE, ODPADNÍ JÍMKY TAKÉ VYUŽIJTE 10% SLEVU. 

Archiv novinek© 2024, TOXA GROUP spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing