Vysavače

K docílení křišťálové čisté vody ve Vašem bazénu budete potřebovat příslušenství k odstraňování nečistot ze dna a stěn bazénu. K tomu je ideální bazénový vysavač.

Bazénové vysavače dělíme na ruční, poloautomatické a plně automatické.

Ruční vysavačRuční vysavač – vysavačový komplet se skládá z teleskopické tyče, samotného bazénového vysavače (kartáče) a bazénové hadice potřebné délky. Bazénový vysavač se při zapnutém filtračním zařízení pomocí teleskopické tyče vodí po dně a stěnách, čímž se uvolněné nečistoty odsávají do filtračního zařízení.

Poloautomatické vysavačePoloautomatické vysavače využívají sací síly filtračního systému přes membránu. Jde o podobný systém jako u ručních vysavačů, kde membrána rozkmitá hubici ke krouživému pohybu a sací hlava se po dně pohybuje sama. Tento typ vysavače funguje pouze při spuštěné filtraci, odsáté nečistoty se zadržují ve filtračním zařízení.

 

Automatické vysavačeAutomatické vysavače jsou schopny automaticky, a to i v době Vaší nepřítomnosti, odstranit nečistoty ze dna i stěn bazénu. Po vložení vysavače do bazénu a jeho následném zapnutí pracuje samostatně, nezávisle na chodu filtrace. Odsáté nečistoty se shromažďují ve vaku uvnitř vysavače, který je nutné pravidelně čistit.

Fotogalerie

Vysavač poloautomat

Vysavač automat

Vysavač automat

Vysavač ruční

bazén ledvinka s kameninovým lemem

bazén ledvinka, kameninový lem, žebřík, schody

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

TOXA GROUP spol. s r.o.
Nádražní 1290 (areál Elektrosvitu)
696 04 Svatobořice - Mistřín

Tel.: +420 518 620 086
E-mail:

RSSRSS

Novinky

02. 02. 2024

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO

OBRAŤTE SE NA NÁS S NEZÁVAZNOU POPTÁVKOU. RÁDI VÁM SESTAVÍME NABÍDKU, KTERÁ BUDE ODPOVÍDAT VAŠIM PŘEDSTAVÁM. NAVÍC PŘIDÁME SLEVU NA KOMPLETNÍ BAZÉN VE VÝŠI 10%. A NA RETENČNÍ NÁDRŽE, ODPADNÍ JÍMKY TAKÉ VYUŽIJTE 10% SLEVU. 

Archiv novinek© 2024, TOXA GROUP spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing